Апартамент Легал

Principalele facilități

  • 50 m²
  • 1 dormitor
  • 1 baie
  • 4 guests
  • 2 paturi

Locație

    Situat la 7 minute de mers pe jos de Museum of the Rhodope Karst, Апартамент Легал Cepelare cu 1 dormitoare poate găzdui până la 4 de persoane în Cepelare. Apartamentul de 50 m² oferă Wi-Fi și parcare privată gratuită pentru oaspeții care călătoresc cu mașina.

    Acest apartament se află la câteva momente de Marvelous Bridges. Rozhen Observatory se află la la 6 km de la de această proprietate.

    Апартамент Легал oferă zonă de locuit, un balcon și o terasă, precum și confort precum o mașină de spălat. Pentru un plus de confort, acest apartament 1 baie este. Baia include, de asemenea, un uscător de păr și prosoape de baie.

    Cazarea are o bucătărie utilată cu o mașină de spălat vase și un cuptor pentru cei care doresc să își pregătească singuri mâncarea. Apartmentul Апартамент Легал are o terasă, care se deschide spre munte.

    Informații importante

    Check-in: de la 16:00 până la 22:00
    Check-out: de la 09:00 până la 11:00
    Număr de înmatriculareЧ3-00Р-09П-А0

    Opțiuni de cameră la Апартамент Легал Cepelare

    Апартамент Легал oferă zonă de locuit, un balcon și o terasă, precum și confort precum o mașină de spălat. Pentru un plus de confort, acest apartament 1 baie este. Baia include, de asemenea, un uscător de păr și prosoape de baie.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Апартамент Легал Cepelare Cameră foto Апартамент Легал Cepelare Cameră foto Апартамент Легал Cepelare Cameră foto Апартамент Легал Cepelare Cameră foto Апартамент Легал Cepelare Cameră foto Апартамент Легал Cepelare Exterior foto Апартамент Легал Cepelare Cameră foto Апартамент Легал Cepelare Paturi foto Апартамент Легал Cepelare Bucătărie foto Апартамент Легал Cepelare Facilități foto
    Apartament cu un dormitor

    Dimensiune: 50 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +

    Locația Апартамент Легал Cepelare

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Апартамент Легал Cepelare

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Hoteluri recomandate în Bulgaria

    Întrebări frecvente

    • Cât de mare este apartmentul Апартамент Легал?
      Apartmentul Апартамент Легал are o dimensiune de 50 de metri pătrați.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Апартамент Легал Cepelare